• Informace pro strávníky

Strávníci, kteří platí za obědy převodem z účtu,

jsou automaticky přihlášeni po celý školní rok!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Milí strávníci, od února pro vás rozšiřujeme platební možnosti – kromě plateb v hotovosti a trvalým příkazem z účtu je nyní možno platit také PLATEBNÍMI KARTAMI.

Způsoby úhrady stravného

Hotově
        V kanceláři ŠJ vždy od 20. každého měsíce je nutné zaplatit obědy na měsíc nový. V případě nezaplacení není strávník přihlášen ke stravování.

Pokladní hodiny:

Po    7:30 – 9:00  11:00 – 14:00

Út    7:30 – 9:00  11:00 – 14:00

St      ------------     11:00 – 15:30

ČT   7:30 – 9:00   11:00 – 14:00

Pá   7:30 – 9:00   11:00 – 14:00

Trvalým příkazem
        Z účtu u jakéhokoliv peněžního ústavu bezhotovostně na účet číslo 18536831/0100. Informace, variabilní symbol a výši zálohy dle kategorií sdělí p. Domesová v kanceláři ŠJ. Přeplatek za uplynulý školní rok bude vyplácen  1x ročně k 30. 6. a  vrácen v červenci na číslo účtu, ze kterého byl zaslán. U tohoto způsobu platby je strávník automaticky přihlášen ke stravování po celý školní rok.

Přihlašování a odhlašování stravy a volba druhého jídla

Osobně – v kanceláři školní jídelny

Telefonicky – na tel. čísle 581 29 20 29

Čipem – na objednávkovém boxu u vstupu do školní jídelny

Přes internet – na stránkách www.strava.cz – kód jídelny 0306. Informace o internetovém přihlašování, odhlašování a volbě druhého jídla podá p. Domesová v kanceláři školní jídelny.

Volba druhého jídla a přihlášení se provádí dva dny předem do 11:00 hod.

Odhlašování ve výjimečných případech (náhlé onemocnění) týž den do 8:00 hod. telefonicky nebo osobně. V případě nepřítomnosti žáka ve škole je povinnost odhlásit stravu, jinak budou k ceně oběda připočteny režijní náklady. První den nemoci je možné oběd odebrat do jídlonosiče.  Za neodebranou nebo včas neodhlášenou stravu se neposkytuje náhrada.

Školní výlety a lyžařské kurzy – strávníci jsou povinni si stravu odhlašovat sami dle výše popsaných způsobů.

Prázdniny, státní svátky a ředitelská volna – strávníci jsou odhlašováni automaticky.

Každý strávník si musí zakoupit elektronický bezkontaktní čip. Cena čipu je 121,- Kč.

• Ceny obědů od 1. 11. 2022

• Žáci 7 – 10 let